Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

bareMinerals Lippen Make-up

Alle producten

4 producten
4 producten
MYSTERY
+10 meer
+7 meer
bareMinerals
Mineralist Lip Gloss Balm • Lipgloss
vanaf € 20,15
Adviesprijs€ 29,12 (-31%)
4 ml (€ 50,38 / 10 ml)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Nourishing Lip Oil • Lipolie
vanaf € 16,59
Adviesprijs€ 24,96 (-34%)
3.8 ml (€ 43,66 / 10 ml)
MYSTERY
+5 meer
+2 meer
bareMinerals
Mineralist Dewy Lip Gloss-Balm • Lipgloss
vanaf € 21,56
Adviesprijs€ 30,16 (-28%)
2.3 ml (€ 93,74 / 10 ml)
MYSTERY
+3 meer
bareMinerals
Mineralist Matte • Lipliner
vanaf € 15,40
Adviesprijs€ 22,88 (-33%)
1.5 g (€ 102,67 / 10 g)