Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Kérastase Gloss Absolu

Alle producten

11 producten
11 producten
Kérastase
Gloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk • Leave-in-Treatment
vanaf € 13,58
Adviesprijs€ 21,20 (-36%)
45 ml (€ 301,78 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Glaze Drops • Haarolie
€ 32,22
Adviesprijs€ 52,00 (-38%)
45 ml (€ 716,00 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Fondant Insta Glaze • Conditioner
vanaf € 14,23
Adviesprijs€ 22,20 (-36%)
75 ml (€ 189,73 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze • Shampoo
vanaf € 12,06
Adviesprijs€ 17,80 (-32%)
80 ml (€ 150,75 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Masque Crème Hydra-Glaze • Haarmasker
vanaf € 16,40
Adviesprijs€ 24,40 (-33%)
75 ml (€ 218,67 / 1 l)
Beperkt
Kérastase
Gloss Absolu Anti-Frizz Glossy Hair Set • Haarverzorgingsset
€ 33,12
Adviesprijs€ 52,00 (-36%)
1 st (€ 33,12 / 1 pcs)
Kérastase
Gloss Absolu Le Parfum • Haarparfum
€ 31,86
Adviesprijs€ 44,20 (-28%)
30 ml (€ 1.062,00 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Frizz-Glaze Cream • Leave-in-Treatment
€ 34,08
Adviesprijs€ 55,00 (-38%)
240 ml (€ 142,00 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Crème Hydra-Glaze Refill • Shampoo
€ 33,95
Adviesprijs€ 54,80 (-38%)
500 ml (€ 67,90 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Crème Hydra-Glaze • Shampoo
vanaf € 11,03
Adviesprijs€ 17,80 (-38%)
80 ml (€ 137,88 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze Refill • Shampoo
€ 40,08
Adviesprijs€ 54,80 (-27%)
500 ml (€ 80,16 / 1 l)