like productKérastaseSpecifique Dermo-Calm Bain Vital • Shampoovanaf € 23,28Adviesprijs€ 36,40 (-36%)250 ml (€ 93,12 / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Bain Divalent • Shampoovanaf € 22,55Adviesprijs€ 36,40 (-38%)250 ml (€ 90,20 / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Cure Anti-Chute • Treatmentvanaf € 47,95Adviesprijs€ 71,80 (-33%)10x6 ml (€ 7.991,67 / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Potentialiste Serum • Haarserum€ 39,16Adviesprijs€ 63,20 (-38%)90 ml (€ 435,11 / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Anti-Haarausfall Bain Prévention • Shampoo€ 23,49Adviesprijs€ 36,40 (-35%)250 ml (€ 93,96 / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Bain Divalent Refill • Shampoo€ 39,99Adviesprijs€ 53,60 (-25%)500 ml (€ 79,98 / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Masque Rehydratant • Haarmasker€ 41,11Adviesprijs€ 63,40 (-35%)200 ml (€ 205,55 / 1 l)