FAVESlike productL'OCCITANEFleurs de Cerisier • Body Milk€ 23,95Adviesprijs€ 27,00 (-11%)250 ml (€ 95,80 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEKarité confort Shea Rijke Lichaamscrème navulling • Bodycrème€ 38,00200 ml (€ 190,00 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEAmande Sublime • Bodycrème€ 44,95Adviesprijs€ 52,00 (-14%)200 ml (€ 224,75 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEAmande sublime hydraterende bodylotion • Body Milk€ 39,00240 ml (€ 162,50 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEKarité confort Shea Rijke Lichaamscrème • Bodycrème€ 37,95Adviesprijs€ 42,01 (-10%)200 ml (€ 189,75 / 1 l)