Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

L'OCCITANE Duschgel

Alle producten

8 producten
8 producten
FAVES
L'OCCITANE
Amande sublime navulling • Doucheolie
€ 27,95
Adviesprijs€ 35,00 (-20%)
500 ml (€ 55,90 / 1 l)
FAVES
L'OCCITANE
Amande Sublime • Doucheolie
vanaf € 19,95
Adviesprijs€ 22,00 (-9%)
250 ml (€ 79,80 / 1 l)
FAVES
L'OCCITANE
Cèdre Encens • Douchegel
€ 16,00
Adviesprijs€ 18,00 (-11%)
250 ml (€ 64,00 / 1 l)
FAVES
L'OCCITANE
Fleurs de Cerisier • Douchegel
€ 16,00
Adviesprijs€ 18,00 (-11%)
250 ml (€ 64,00 / 1 l)
FAVES
L'OCCITANE
VERVEINE • Douchegel
vanaf € 18,00
250 ml (€ 72,00 / 1 l)
FAVES
L'OCCITANE
VERVEINE AGRUMES • Douchegel
€ 18,00
250 ml (€ 72,00 / 1 l)
FAVES
L'OCCITANE
Karité confort hydraterende douchecrème • Douchecrème
€ 19,95
Adviesprijs€ 22,00 (-9%)
250 ml (€ 79,80 / 1 l)
FAVES
L'OCCITANE
Amande sublime Peeling-douchegel • Douchegel
€ 22,00
250 ml (€ 88,00 / 1 l)