FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue nourishing protective hair oil • Haarolie€ 56,47Adviesprijs€ 83,60 (-32%)150 ml (€ 376,47 / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraUltimate Reset Extreme Repair Oil Concentrate • Haarolie€ 46,13Adviesprijs€ 55,80 (-17%)50 ml (€ 922,60 / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Gloss • Haartoner€ 55,50Adviesprijs€ 72,00 (-23%)200 ml (€ 277,50 / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue nourishing protective hair oil Mini • Haarolie€ 32,55Adviesprijs€ 43,80 (-26%)50 ml (€ 651,00 / 1 l)