Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Shu Uemura Haarstyling

Alle producten

9 producten
9 producten
FAVES
Shu Uemura
Nendo Definer Matte Clay • Stylingcrème
€ 37,04
Adviesprijs€ 44,80 (-17%)
75 ml (€ 493,87 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Kumo Hold Finishing Spray • Haarlak
€ 33,73
Adviesprijs€ 40,80 (-17%)
300 ml (€ 112,43 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Ishi Sculpt Sculpting Paste • Stylingcrème
€ 35,96
Adviesprijs€ 44,80 (-20%)
75 ml (€ 479,47 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Awa Volume Volume Mousse • Mousse
€ 41,67
Adviesprijs€ 50,40 (-17%)
150 ml (€ 277,80 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Tsuki Shape Blow Dry Spray • Föhnspray
€ 33,57
Adviesprijs€ 44,80 (-25%)
190 ml (€ 176,68 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Netsu Design Blow Dry Cream • Haarcrème
€ 32,20
Adviesprijs€ 44,80 (-28%)
150 ml (€ 214,67 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Shiki Worker Blow Dry Serum • Haarserum
€ 32,72
Adviesprijs€ 44,80 (-27%)
150 ml (€ 218,13 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Uzu Cotton Definition Cream • Stylingcrème
€ 36,81
Adviesprijs€ 44,80 (-18%)
75 ml (€ 490,80 / 1 l)
Shu Uemura
Kaze Wave Curl Mousse • Mousse
€ 50,40
150 ml (€ 336,00 / 1 l)