Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Shu Uemura Haarserum

Alle producten

9 producten
9 producten
FAVES
Shu Uemura
Essence Absolue Overnight Serum Mini • Haarserum
€ 33,06
Adviesprijs€ 40,00 (-17%)
45 ml (€ 734,67 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Ashita Supreme • Haarserum
€ 70,10
Adviesprijs€ 84,80 (-17%)
90 ml (€ 778,89 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Ultimate Reset extreme repair overnight serum • Haarserum
€ 50,95
Adviesprijs€ 64,40 (-21%)
90 ml (€ 566,11 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Izumi Tonic Strengthening Energizing Water • Haarserum
€ 40,33
Adviesprijs€ 59,00 (-32%)
150 ml (€ 268,87 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Essence Absolue Overnight Serum • Haarserum
€ 69,99
Adviesprijs€ 83,60 (-16%)
150 ml (€ 466,60 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Shiki Worker Blow Dry Serum • Haarserum
€ 32,72
Adviesprijs€ 44,80 (-27%)
150 ml (€ 218,13 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Izumi Tonic Strengthening Energizing Water Mini • Haarserum
€ 18,19
Adviesprijs€ 22,00 (-17%)
45 ml (€ 404,22 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Ashita Supreme Anti-hair loss serum • Haarserum
€ 109,00
Adviesprijs€ 132,00 (-17%)
90 ml (€ 1.211,11 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Izumi Tonic Thickening Serum • Haarserum
€ 38,32
Adviesprijs€ 57,00 (-33%)
90 ml (€ 425,78 / 1 l)