like productRedkenStyling Spray Wax • Haarwax€ 19,50Adviesprijs€ 29,50 (-34%)150 ml (€ 130,00 / 1 l)
like productRedkenStyling Pliable Paste Rewind • Haarpaste€ 19,47Adviesprijs€ 29,50 (-34%)150 ml (€ 129,80 / 1 l)
like productRedkenStyling Max Sculpting Gel Hardwear • Haargel€ 21,00Adviesprijs€ 29,50 (-28%)250 ml (€ 84,00 / 1 l)