Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken Haarverzorging

Alle producten

44 producten
44 producten
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Leave-in-Treatment
vanaf € 11,49
Adviesprijs€ 15,70 (-27%)
50 ml (€ 229,80 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Conditioner
vanaf € 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,60 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum • Haarserum
vanaf € 18,19
Adviesprijs€ 25,60 (-28%)
45 ml (€ 404,22 / 1 l)
Redken
All Soft Moisture Restore Leave-In • Leave-in-Treatment
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
150 ml (€ 153,20 / 1 l)
Redken
All Soft • Conditioner
vanaf € 19,59
Adviesprijs€ 29,60 (-34%)
300 ml (€ 65,30 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment • Pre-shampoo
€ 22,48
Adviesprijs€ 34,00 (-34%)
190 ml (€ 118,32 / 1 l)
Redken
Extreme Length • Conditioner
€ 20,46
Adviesprijs€ 31,00 (-34%)
300 ml (€ 68,20 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid Mask • Haarmasker
€ 33,65
Adviesprijs€ 50,90 (-34%)
250 ml (€ 134,60 / 1 l)
Redken
One United • Leave-in-Treatment
vanaf € 19,98
Adviesprijs€ 31,20 (-36%)
150 ml (€ 133,20 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Redken
All soft XMAS Set voor hydratatie van droog haar • Haarverzorgingsset
€ 54,09
Adviesprijs€ 66,50 (-19%)
1 st (€ 54,09 / 1 pcs)
Redken
All Soft Heavy Cream • Haarmasker
€ 29,25
Adviesprijs€ 44,30 (-34%)
250 ml (€ 117,00 / 1 l)
Beperkt
Redken
Acidic Bonding Concentrate XL Duo Bundles • Haarverzorgingsset
€ 63,02
Adviesprijs€ 95,40 (-34%)
1 st (€ 63,02 / 1 pcs)
Redken
Acidic Grow Full System • Conditioner
€ 23,06
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,87 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Redken
Acidic bonding concentrate XMAS-set voor het herstel van sterk beschadigd haar • Haarverzorgingsset
€ 68,33
Adviesprijs€ 77,70 (-12%)
1 st (€ 68,33 / 1 pcs)
Redken
All Soft All-In Mask • Haarmasker
vanaf € 22,09
Adviesprijs€ 23,90 (-8%)
100 ml (€ 220,90 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss • Conditioner
vanaf € 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,60 / 1 l)
Redken
Volume Injection • Conditioner
€ 19,59
Adviesprijs€ 29,60 (-34%)
300 ml (€ 65,30 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Redken
Acidic grow full system XMAS Set voor gebalanceerde hoofdhuid en voller haar • Haarverzorgingsset
€ 68,33
Adviesprijs€ 84,00 (-19%)
1 st (€ 68,33 / 1 pcs)
Redken
Acidic Bonding Curls • Haarlotion
€ 33,65
Adviesprijs€ 50,90 (-34%)
250 ml (€ 134,60 / 1 l)
Redken
blondage high bright • Conditioner
€ 20,46
Adviesprijs€ 31,00 (-34%)
300 ml (€ 68,20 / 1 l)
Beperkt
Redken
Extreme XL Bundle • Haarverzorgingsset
€ 58,05
Adviesprijs€ 77,70 (-25%)
1 st (€ 58,05 / 1 pcs)
Redken
Acidic Color Gloss Gloss-In-Mask • Haarmasker
vanaf € 14,57
Adviesprijs€ 20,90 (-30%)
50 ml (€ 291,40 / 1 l)
Redken
All Soft Argan-6 Oil • Haarolie
€ 25,36
Adviesprijs€ 38,40 (-34%)
100 ml (€ 253,60 / 1 l)
Redken
Acidic Grow Full System Instant Densifying Spray • Leave-in-Treatment
€ 27,63
Adviesprijs€ 41,80 (-34%)
190 ml (€ 145,42 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss Instant Deflate • Haarolie
€ 24,87
Adviesprijs€ 34,80 (-28%)
125 ml (€ 198,96 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss heat protection treatment • Leave-in-Treatment
€ 27,63
Adviesprijs€ 41,80 (-34%)
190 ml (€ 145,42 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls • Conditioner
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,60 / 1 l)
Redken
Extreme • Conditioner
vanaf € 20,18
Adviesprijs€ 29,60 (-32%)
300 ml (€ 67,27 / 1 l)
Redken
Extreme Anti-Snap • Leave-in-Treatment
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
250 ml (€ 91,92 / 1 l)
Redken
All Soft Mega Curls Hydramelt Treatment • Haarlotion
€ 24,00
Adviesprijs€ 36,30 (-34%)
150 ml (€ 160,00 / 1 l)
Redken
Anti-Hair Loss Intensive Treatment • Treatment
€ 42,94
Adviesprijs€ 65,00 (-34%)
60 ml (€ 715,67 / 1 l)
Redken
Acidic Grow Full System Scalp and Hair Serum • Haarserum
€ 33,65
Adviesprijs€ 50,90 (-34%)
100 ml (€ 336,50 / 1 l)
Beperkt
Redken
Acidic Color Gloss XL Duo Bundles • Haarverzorgingsset
€ 74,95
Adviesprijs€ 95,40 (-21%)
1 st (€ 74,95 / 1 pcs)
Redken
All Soft Mega Curls • Conditioner
€ 20,46
Adviesprijs€ 31,00 (-34%)
300 ml (€ 68,20 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss Naked Gloss Lightweight Shine Oil • Haarolie
€ 33,65
Adviesprijs€ 50,90 (-34%)
100 ml (€ 336,50 / 1 l)
Redken
Scalp Relief Dandruff Control • Hoofdhuidverzorging
€ 18,92
Adviesprijs€ 27,00 (-30%)
250 ml (€ 75,68 / 1 l)
Redken
Extreme Strength Builder Plus • Haarmasker
€ 30,31
Adviesprijs€ 44,30 (-32%)
250 ml (€ 121,24 / 1 l)
Redken
Extreme • Haarmasker
€ 31,68
Adviesprijs€ 44,30 (-28%)
250 ml (€ 126,72 / 1 l)
Redken
Cerafill Retaliate Stemoxydine • Leave-in-Treatment
€ 46,15
Adviesprijs€ 58,70 (-21%)
90 ml (€ 512,78 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Redken
Acidic color gloss XMAS Set voor kleurbescherming en glans van gekleurd haar • Haarverzorgingsset
€ 68,33
Adviesprijs€ 84,00 (-19%)
1 st (€ 68,33 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Redken
Extreme XMAS set voor de opbouw en versterking van beschadigd haar • Haarverzorgingsset
€ 52,06
Adviesprijs€ 64,00 (-19%)
1 st (€ 52,06 / 1 pcs)
Redken
Acidic Color Gloss The Gift That Smoothes • Haarverzorgingsset
€ 70,60
1 st (€ 70,60 / 1 pcs)
Redken
Frizz Dismiss Rebel Tame • Leave-in-Treatment
€ 27,90
Adviesprijs€ 34,80 (-20%)
250 ml (€ 111,60 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss • Conditioner
€ 22,46
Adviesprijs€ 29,60 (-24%)
300 ml (€ 74,87 / 1 l)