Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Populaire Productlijnen van Redken

Alle producten

82 producten
82 producten
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Leave-in-Treatment
vanaf € 11,49
Adviesprijs€ 15,70 (-27%)
50 ml (€ 229,80 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Shampoo
vanaf € 22,74
Adviesprijs€ 34,40 (-34%)
300 ml (€ 75,80 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Conditioner
vanaf € 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,60 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum • Haarserum
vanaf € 18,19
Adviesprijs€ 25,60 (-28%)
45 ml (€ 404,22 / 1 l)
Redken
Styling Strong Hold 23 • Haarlak
€ 19,47
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
400 ml (€ 48,68 / 1 l)
Redken
Extreme Length • Shampoo
€ 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Redken
All Soft Moisture Restore Leave-In • Leave-in-Treatment
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
150 ml (€ 153,20 / 1 l)
Redken
All Soft • Conditioner
vanaf € 19,59
Adviesprijs€ 29,60 (-34%)
300 ml (€ 65,30 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment • Pre-shampoo
€ 22,48
Adviesprijs€ 34,00 (-34%)
190 ml (€ 118,32 / 1 l)
Redken
Extreme Length • Conditioner
€ 20,46
Adviesprijs€ 31,00 (-34%)
300 ml (€ 68,20 / 1 l)
Redken
All Soft • Shampoo
vanaf € 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid Mask • Haarmasker
€ 33,65
Adviesprijs€ 50,90 (-34%)
250 ml (€ 134,60 / 1 l)
Redken
One United • Leave-in-Treatment
vanaf € 19,98
Adviesprijs€ 31,20 (-36%)
150 ml (€ 133,20 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Redken
All soft XMAS Set voor hydratatie van droog haar • Haarverzorgingsset
€ 54,09
Adviesprijs€ 66,50 (-19%)
1 st (€ 54,09 / 1 pcs)
Redken
All Soft Heavy Cream • Haarmasker
€ 29,25
Adviesprijs€ 44,30 (-34%)
250 ml (€ 117,00 / 1 l)
Beperkt
Redken
Acidic Bonding Concentrate XL Duo Bundles • Haarverzorgingsset
€ 63,02
Adviesprijs€ 95,40 (-34%)
1 st (€ 63,02 / 1 pcs)
Redken
Volume Injection • Shampoo
€ 18,00
Adviesprijs€ 27,00 (-33%)
300 ml (€ 60,00 / 1 l)
Redken
Acidic Grow Full System • Conditioner
€ 23,06
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,87 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Redken
Acidic bonding concentrate XMAS-set voor het herstel van sterk beschadigd haar • Haarverzorgingsset
€ 68,33
Adviesprijs€ 77,70 (-12%)
1 st (€ 68,33 / 1 pcs)
Redken
Styling Touchable Texture • Mousse
€ 20,39
Adviesprijs€ 29,50 (-31%)
200 ml (€ 101,95 / 1 l)
Redken
All Soft All-In Mask • Haarmasker
vanaf € 22,09
Adviesprijs€ 23,90 (-8%)
100 ml (€ 220,90 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate Hair Bandage Balm • Haarcrème
€ 34,65
Adviesprijs€ 50,90 (-32%)
75 ml (€ 462,00 / 1 l)
Redken
Styling Spray Wax • Haarwax
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
150 ml (€ 130,00 / 1 l)
Redken
Amino Mint Scalp Relief • Shampoo
€ 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss • Conditioner
vanaf € 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,60 / 1 l)
Redken
Volume Injection • Conditioner
€ 19,59
Adviesprijs€ 29,60 (-34%)
300 ml (€ 65,30 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Redken
Acidic grow full system XMAS Set voor gebalanceerde hoofdhuid en voller haar • Haarverzorgingsset
€ 68,33
Adviesprijs€ 84,00 (-19%)
1 st (€ 68,33 / 1 pcs)
Redken
Acidic Color Gloss Gentle Color Shampoo Refill • Shampoo
€ 32,84
Adviesprijs€ 41,80 (-21%)
500 ml (€ 65,68 / 1 l)
Redken
All Soft Mega Curls • Shampoo
€ 19,16
Adviesprijs€ 27,00 (-28%)
300 ml (€ 63,87 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls • Haarlotion
€ 33,65
Adviesprijs€ 50,90 (-34%)
250 ml (€ 134,60 / 1 l)
Redken
Styling Root Lifter • Mousse
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
300 ml (€ 65,00 / 1 l)
Redken
Heat Styling Thermal Spray Iron Shape • Hittebeschermingsspray
€ 21,07
Adviesprijs€ 29,50 (-28%)
250 ml (€ 84,28 / 1 l)
Redken
blondage high bright • Conditioner
€ 20,46
Adviesprijs€ 31,00 (-34%)
300 ml (€ 68,20 / 1 l)
Beperkt
Redken
Extreme XL Bundle • Haarverzorgingsset
€ 58,05
Adviesprijs€ 77,70 (-25%)
1 st (€ 58,05 / 1 pcs)
Redken
Frizz Dismiss • Shampoo
€ 18,20
Adviesprijs€ 27,00 (-33%)
300 ml (€ 60,67 / 1 l)
Redken
Acidic Grow Full System • Shampoo
€ 22,74
Adviesprijs€ 34,40 (-34%)
300 ml (€ 75,80 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss gentle color shampoo • Shampoo
vanaf € 24,51
Adviesprijs€ 34,40 (-28%)
300 ml (€ 81,70 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate Refill • Shampoo
€ 31,18
Adviesprijs€ 41,80 (-25%)
500 ml (€ 62,36 / 1 l)
Redken
Extreme Play Safe • Hittebeschermingsspray
€ 24,71
Adviesprijs€ 42,75 (-42%)
200 ml (€ 123,55 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss Gloss-In-Mask • Haarmasker
vanaf € 14,57
Adviesprijs€ 20,90 (-30%)
50 ml (€ 291,40 / 1 l)
Redken
All Soft Argan-6 Oil • Haarolie
€ 25,36
Adviesprijs€ 38,40 (-34%)
100 ml (€ 253,60 / 1 l)
Redken
blondage high bright • Shampoo
€ 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Redken
Acidic Grow Full System Instant Densifying Spray • Leave-in-Treatment
€ 27,63
Adviesprijs€ 41,80 (-34%)
190 ml (€ 145,42 / 1 l)
Redken
Color Extend Blondage • Shampoo
€ 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss Instant Deflate • Haarolie
€ 24,87
Adviesprijs€ 34,80 (-28%)
125 ml (€ 198,96 / 1 l)
Redken
Extreme • Shampoo
vanaf € 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss heat protection treatment • Leave-in-Treatment
€ 27,63
Adviesprijs€ 41,80 (-34%)
190 ml (€ 145,42 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls • Conditioner
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,60 / 1 l)
Pagina1van2