like productRedkenStyling Strong Hold 23 • Haarlak€ 19,47Adviesprijs€ 29,50 (-34%)400 ml (€ 48,68 / 1 l)
like productRedkenStyling Anti-Frizz 20 • Haarlak€ 19,85Adviesprijs€ 29,50 (-33%)250 ml (€ 79,40 / 1 l)
like productRedkenStyling Control 28 • Haarlak€ 20,05Adviesprijs€ 29,50 (-32%)400 ml (€ 50,13 / 1 l)
like productRedkenStyling Root Tease • Haarlak€ 19,75Adviesprijs€ 29,50 (-33%)250 ml (€ 79,00 / 1 l)
like productRedkenStyling Max Hold 32 • Haarlak€ 19,50Adviesprijs€ 29,50 (-34%)300 ml (€ 65,00 / 1 l)
like productRedkenStyling Quick Dry 18 • Haarlak€ 19,50Adviesprijs€ 29,50 (-34%)400 ml (€ 48,75 / 1 l)