like productRedkenStyling Strong Hold 23 • Haarlak€ 19,47Adviesprijs€ 29,50 (-34%)400 ml (€ 48,68 / 1 l)
like productRedkenStyling Touchable Texture • Mousse€ 20,39Adviesprijs€ 29,50 (-31%)200 ml (€ 101,95 / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Concentrate Hair Bandage Balm • Haarcrème€ 34,65Adviesprijs€ 50,90 (-32%)75 ml (€ 462,00 / 1 l)
like productRedkenStyling Spray Wax • Haarwax€ 19,50Adviesprijs€ 29,50 (-34%)150 ml (€ 130,00 / 1 l)
like productRedkenStyling Root Lifter • Mousse€ 19,50Adviesprijs€ 29,50 (-34%)300 ml (€ 65,00 / 1 l)
like productRedkenHeat Styling Thermal Spray Iron Shape • Hittebeschermingsspray€ 21,07Adviesprijs€ 29,50 (-28%)250 ml (€ 84,28 / 1 l)
like productRedkenExtreme Play Safe • Hittebeschermingsspray€ 24,71Adviesprijs€ 42,75 (-42%)200 ml (€ 123,55 / 1 l)
like productRedkenBrews Work Hard Molding Paste • Haarpaste€ 21,50Adviesprijs€ 25,30 (-15%)150 ml (€ 143,33 / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Curls Hydrating Curl Cream • Stylingcrème€ 25,88Adviesprijs€ 38,95 (-34%)250 ml (€ 103,52 / 1 l)
like productRedkenStyling Pliable Paste Rewind • Haarpaste€ 19,47Adviesprijs€ 29,50 (-34%)150 ml (€ 129,80 / 1 l)
like productRedkenStyling Anti-Frizz 20 • Haarlak€ 19,85Adviesprijs€ 29,50 (-33%)250 ml (€ 79,40 / 1 l)
like productRedkenStyling Control 28 • Haarlak€ 20,05Adviesprijs€ 29,50 (-32%)400 ml (€ 50,13 / 1 l)
like productRedkenStyling Root Tease • Haarlak€ 19,75Adviesprijs€ 29,50 (-33%)250 ml (€ 79,00 / 1 l)
like productRedkenStyling Max Hold 32 • Haarlak€ 19,50Adviesprijs€ 29,50 (-34%)300 ml (€ 65,00 / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Curls Refreshing Curl Mist • Krulspray€ 25,75Adviesprijs€ 38,95 (-34%)250 ml (€ 103,00 / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Curls Sculpting Curl Gel • Stylingcrème€ 25,75Adviesprijs€ 38,95 (-34%)250 ml (€ 103,00 / 1 l)
like productRedkenStyling Max Sculpting Gel Hardwear • Haargel€ 21,00Adviesprijs€ 29,50 (-28%)250 ml (€ 84,00 / 1 l)
like productRedkenStyling Quick Dry 18 • Haarlak€ 19,50Adviesprijs€ 29,50 (-34%)400 ml (€ 48,75 / 1 l)
like productRedkenStyling Powder Grip • Haarpoeder€ 20,16Adviesprijs€ 29,50 (-32%)7 g (€ 28,80 / 10 g)
like productRedkenStyling Texture Paste Rough Paste • Haarpaste€ 22,73Adviesprijs€ 29,50 (-23%)75 ml (€ 303,07 / 1 l)