like productRedkenAcidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid Mask • Haarmasker€ 33,65Adviesprijs€ 50,90 (-34%)250 ml (€ 134,60 / 1 l)
like productRedkenAll Soft Heavy Cream • Haarmasker€ 29,25Adviesprijs€ 44,30 (-34%)250 ml (€ 117,00 / 1 l)
like productRedkenAll Soft All-In Mask • Haarmaskervanaf € 22,09Adviesprijs€ 23,90 (-8%)100 ml (€ 220,90 / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss Gloss-In-Mask • Haarmaskervanaf € 14,57Adviesprijs€ 20,90 (-30%)50 ml (€ 291,40 / 1 l)
like productRedkenExtreme Strength Builder Plus • Haarmasker€ 30,31Adviesprijs€ 44,30 (-32%)250 ml (€ 121,24 / 1 l)