Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken Leave In Treatment

Alle producten

8 producten
8 producten
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Leave-in-Treatment
vanaf € 11,49
Adviesprijs€ 15,70 (-27%)
50 ml (€ 229,80 / 1 l)
Redken
All Soft Moisture Restore Leave-In • Leave-in-Treatment
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
150 ml (€ 153,20 / 1 l)
Redken
One United • Leave-in-Treatment
vanaf € 19,98
Adviesprijs€ 31,20 (-36%)
150 ml (€ 133,20 / 1 l)
Redken
Acidic Grow Full System Instant Densifying Spray • Leave-in-Treatment
€ 27,63
Adviesprijs€ 41,80 (-34%)
190 ml (€ 145,42 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss heat protection treatment • Leave-in-Treatment
€ 27,63
Adviesprijs€ 41,80 (-34%)
190 ml (€ 145,42 / 1 l)
Redken
Extreme Anti-Snap • Leave-in-Treatment
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
250 ml (€ 91,92 / 1 l)
Redken
Cerafill Retaliate Stemoxydine • Leave-in-Treatment
€ 46,15
Adviesprijs€ 58,70 (-21%)
90 ml (€ 512,78 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss Rebel Tame • Leave-in-Treatment
€ 27,90
Adviesprijs€ 34,80 (-20%)
250 ml (€ 111,60 / 1 l)