Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken Shampoo

Alle producten

21 producten
21 producten
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Shampoo
vanaf € 22,74
Adviesprijs€ 34,40 (-34%)
300 ml (€ 75,80 / 1 l)
Redken
Extreme Length • Shampoo
€ 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Redken
All Soft • Shampoo
vanaf € 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Beperkt
Redken
Acidic Bonding Concentrate XL Duo Bundles • Haarverzorgingsset
€ 63,02
Adviesprijs€ 95,40 (-34%)
1 st (€ 63,02 / 1 pcs)
Redken
Volume Injection • Shampoo
€ 18,00
Adviesprijs€ 27,00 (-33%)
300 ml (€ 60,00 / 1 l)
Redken
Amino Mint Scalp Relief • Shampoo
€ 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss Gentle Color Shampoo Refill • Shampoo
€ 32,84
Adviesprijs€ 41,80 (-21%)
500 ml (€ 65,68 / 1 l)
Redken
All Soft Mega Curls • Shampoo
€ 19,16
Adviesprijs€ 27,00 (-28%)
300 ml (€ 63,87 / 1 l)
Beperkt
Redken
Extreme XL Bundle • Haarverzorgingsset
€ 58,05
Adviesprijs€ 77,70 (-25%)
1 st (€ 58,05 / 1 pcs)
Redken
Frizz Dismiss • Shampoo
€ 18,20
Adviesprijs€ 27,00 (-33%)
300 ml (€ 60,67 / 1 l)
Redken
Acidic Grow Full System • Shampoo
€ 22,74
Adviesprijs€ 34,40 (-34%)
300 ml (€ 75,80 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss gentle color shampoo • Shampoo
vanaf € 24,51
Adviesprijs€ 34,40 (-28%)
300 ml (€ 81,70 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate Refill • Shampoo
€ 31,18
Adviesprijs€ 41,80 (-25%)
500 ml (€ 62,36 / 1 l)
Redken
blondage high bright • Shampoo
€ 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Redken
Color Extend Blondage • Shampoo
€ 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Redken
Extreme • Shampoo
vanaf € 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls • Shampoo
€ 23,15
Adviesprijs€ 34,40 (-33%)
300 ml (€ 77,17 / 1 l)
Redken
Hair Cleansing Cream • Shampoo
€ 20,46
Adviesprijs€ 27,00 (-24%)
250 ml (€ 81,84 / 1 l)
Beperkt
Redken
Acidic Color Gloss XL Duo Bundles • Haarverzorgingsset
€ 74,95
Adviesprijs€ 95,40 (-21%)
1 st (€ 74,95 / 1 pcs)
Redken
All Soft Refill • Shampoo
€ 29,15
Adviesprijs€ 33,10 (-12%)
500 ml (€ 58,30 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss The Gift That Smoothes • Haarverzorgingsset
€ 70,60
1 st (€ 70,60 / 1 pcs)