Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken Frizz Dismiss

Alle producten

4 producten
4 producten
Redken
Frizz Dismiss • Shampoo
€ 18,20
Adviesprijs€ 27,00 (-33%)
300 ml (€ 60,67 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss Instant Deflate • Haarolie
€ 24,87
Adviesprijs€ 34,80 (-28%)
125 ml (€ 198,96 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss Rebel Tame • Leave-in-Treatment
€ 27,90
Adviesprijs€ 34,80 (-20%)
250 ml (€ 111,60 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss • Conditioner
€ 22,46
Adviesprijs€ 29,60 (-24%)
300 ml (€ 74,87 / 1 l)