like productRedkenAcidic Color Gloss • Conditionervanaf € 22,98Adviesprijs€ 34,80 (-34%)300 ml (€ 76,60 / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss Gentle Color Shampoo Refill • Shampoo€ 32,84Adviesprijs€ 41,80 (-21%)500 ml (€ 65,68 / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss gentle color shampoo • Shampoovanaf € 24,51Adviesprijs€ 34,40 (-28%)300 ml (€ 81,70 / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss Gloss-In-Mask • Haarmaskervanaf € 14,57Adviesprijs€ 20,90 (-30%)50 ml (€ 291,40 / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss heat protection treatment • Leave-in-Treatment€ 27,63Adviesprijs€ 41,80 (-34%)190 ml (€ 145,42 / 1 l)
Beperktlike productRedkenAcidic Color Gloss XL Duo Bundles • Haarverzorgingsset€ 74,95Adviesprijs€ 95,40 (-21%)1 st (€ 74,95 / 1 pcs)
like productRedkenAcidic Color Gloss Naked Gloss Lightweight Shine Oil • Haarolie€ 33,65Adviesprijs€ 50,90 (-34%)100 ml (€ 336,50 / 1 l)
BeperktNieuwlike productRedkenAcidic color gloss XMAS Set voor kleurbescherming en glans van gekleurd haar • Haarverzorgingsset€ 68,33Adviesprijs€ 84,00 (-19%)1 st (€ 68,33 / 1 pcs)
like productRedkenAcidic Color Gloss The Gift That Smoothes • Haarverzorgingsset€ 70,601 st (€ 70,60 / 1 pcs)