Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken All Soft

Alle producten

11 producten
11 producten
Redken
All Soft Moisture Restore Leave-In • Leave-in-Treatment
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
150 ml (€ 153,20 / 1 l)
Redken
All Soft • Conditioner
vanaf € 19,59
Adviesprijs€ 29,60 (-34%)
300 ml (€ 65,30 / 1 l)
Redken
All Soft • Shampoo
vanaf € 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Redken
All soft XMAS Set voor hydratatie van droog haar • Haarverzorgingsset
€ 54,09
Adviesprijs€ 66,50 (-19%)
1 st (€ 54,09 / 1 pcs)
Redken
All Soft Heavy Cream • Haarmasker
€ 29,25
Adviesprijs€ 44,30 (-34%)
250 ml (€ 117,00 / 1 l)
Redken
All Soft All-In Mask • Haarmasker
vanaf € 22,09
Adviesprijs€ 23,90 (-8%)
100 ml (€ 220,90 / 1 l)
Redken
All Soft Mega Curls • Shampoo
€ 19,16
Adviesprijs€ 27,00 (-28%)
300 ml (€ 63,87 / 1 l)
Redken
All Soft Argan-6 Oil • Haarolie
€ 25,36
Adviesprijs€ 38,40 (-34%)
100 ml (€ 253,60 / 1 l)
Redken
All Soft Mega Curls Hydramelt Treatment • Haarlotion
€ 24,00
Adviesprijs€ 36,30 (-34%)
150 ml (€ 160,00 / 1 l)
Redken
All Soft Mega Curls • Conditioner
€ 20,46
Adviesprijs€ 31,00 (-34%)
300 ml (€ 68,20 / 1 l)
Redken
All Soft Refill • Shampoo
€ 29,15
Adviesprijs€ 33,10 (-12%)
500 ml (€ 58,30 / 1 l)