Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Populaire Productlijnen van Redken

Alle producten

82 producten
82 producten
Redken
Acidic Bonding Curls • Shampoo
€ 23,15
Adviesprijs€ 34,40 (-33%)
300 ml (€ 77,17 / 1 l)
Redken
Brews Work Hard Molding Paste • Haarpaste
€ 21,50
Adviesprijs€ 25,30 (-15%)
150 ml (€ 143,33 / 1 l)
Redken
Extreme • Conditioner
vanaf € 20,18
Adviesprijs€ 29,60 (-32%)
300 ml (€ 67,27 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls Hydrating Curl Cream • Stylingcrème
€ 25,88
Adviesprijs€ 38,95 (-34%)
250 ml (€ 103,52 / 1 l)
Redken
Extreme Anti-Snap • Leave-in-Treatment
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
250 ml (€ 91,92 / 1 l)
Redken
All Soft Mega Curls Hydramelt Treatment • Haarlotion
€ 24,00
Adviesprijs€ 36,30 (-34%)
150 ml (€ 160,00 / 1 l)
Redken
Hair Cleansing Cream • Shampoo
€ 20,46
Adviesprijs€ 27,00 (-24%)
250 ml (€ 81,84 / 1 l)
Redken
Styling Pliable Paste Rewind • Haarpaste
€ 19,47
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
150 ml (€ 129,80 / 1 l)
Redken
Styling Anti-Frizz 20 • Haarlak
€ 19,85
Adviesprijs€ 29,50 (-33%)
250 ml (€ 79,40 / 1 l)
Redken
Anti-Hair Loss Intensive Treatment • Treatment
€ 42,94
Adviesprijs€ 65,00 (-34%)
60 ml (€ 715,67 / 1 l)
Redken
Acidic Grow Full System Scalp and Hair Serum • Haarserum
€ 33,65
Adviesprijs€ 50,90 (-34%)
100 ml (€ 336,50 / 1 l)
Beperkt
Redken
Acidic Color Gloss XL Duo Bundles • Haarverzorgingsset
€ 74,95
Adviesprijs€ 95,40 (-21%)
1 st (€ 74,95 / 1 pcs)
Redken
Styling Control 28 • Haarlak
€ 20,05
Adviesprijs€ 29,50 (-32%)
400 ml (€ 50,13 / 1 l)
Redken
All Soft Mega Curls • Conditioner
€ 20,46
Adviesprijs€ 31,00 (-34%)
300 ml (€ 68,20 / 1 l)
Redken
Extreme CAT • Haarlak
€ 23,81
Adviesprijs€ 34,80 (-32%)
250 ml (€ 95,24 / 1 l)
Redken
Styling Root Tease • Haarlak
€ 19,75
Adviesprijs€ 29,50 (-33%)
250 ml (€ 79,00 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss Naked Gloss Lightweight Shine Oil • Haarolie
€ 33,65
Adviesprijs€ 50,90 (-34%)
100 ml (€ 336,50 / 1 l)
Redken
Scalp Relief Dandruff Control • Hoofdhuidverzorging
€ 18,92
Adviesprijs€ 27,00 (-30%)
250 ml (€ 75,68 / 1 l)
Redken
Styling Max Hold 32 • Haarlak
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
300 ml (€ 65,00 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls Refreshing Curl Mist • Krulspray
€ 25,75
Adviesprijs€ 38,95 (-34%)
250 ml (€ 103,00 / 1 l)
Redken
All Soft Refill • Shampoo
€ 29,15
Adviesprijs€ 33,10 (-12%)
500 ml (€ 58,30 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls Sculpting Curl Gel • Stylingcrème
€ 25,75
Adviesprijs€ 38,95 (-34%)
250 ml (€ 103,00 / 1 l)
Redken
Extreme Strength Builder Plus • Haarmasker
€ 30,31
Adviesprijs€ 44,30 (-32%)
250 ml (€ 121,24 / 1 l)
Redken
Extreme • Haarmasker
€ 31,68
Adviesprijs€ 44,30 (-28%)
250 ml (€ 126,72 / 1 l)
Redken
Cerafill Retaliate Stemoxydine • Leave-in-Treatment
€ 46,15
Adviesprijs€ 58,70 (-21%)
90 ml (€ 512,78 / 1 l)
Redken
Styling Max Sculpting Gel Hardwear • Haargel
€ 21,00
Adviesprijs€ 29,50 (-28%)
250 ml (€ 84,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Redken
Acidic color gloss XMAS Set voor kleurbescherming en glans van gekleurd haar • Haarverzorgingsset
€ 68,33
Adviesprijs€ 84,00 (-19%)
1 st (€ 68,33 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Redken
Extreme XMAS set voor de opbouw en versterking van beschadigd haar • Haarverzorgingsset
€ 52,06
Adviesprijs€ 64,00 (-19%)
1 st (€ 52,06 / 1 pcs)
Redken
Acidic Color Gloss The Gift That Smoothes • Haarverzorgingsset
€ 70,60
1 st (€ 70,60 / 1 pcs)
Redken
Styling Quick Dry 18 • Haarlak
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
400 ml (€ 48,75 / 1 l)
Redken
Styling Powder Grip • Haarpoeder
€ 20,16
Adviesprijs€ 29,50 (-32%)
7 g (€ 28,80 / 10 g)
Redken
Styling Texture Paste Rough Paste • Haarpaste
€ 22,73
Adviesprijs€ 29,50 (-23%)
75 ml (€ 303,07 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss Rebel Tame • Leave-in-Treatment
€ 27,90
Adviesprijs€ 34,80 (-20%)
250 ml (€ 111,60 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss • Conditioner
€ 22,46
Adviesprijs€ 29,60 (-24%)
300 ml (€ 74,87 / 1 l)
Pagina2van2